Project

Mordern Şık Ve Sade

1996 yılında kurulan şirketimizin felsefesi, şehrin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli, estetik ve öncü projelere imza atmaktır.


Şirket politikamız ise güvenlik, kalite, yaşanılabilirlik ve estetikten asla taviz vermemek üzerine kuruludur.


İnşaat sektörünün deneyimli firması Barış İnşaat başarılı projelerine Green Life ile bir yenisini daha ekliyor. Modern yaşam tarzını mimarisinde de görmek isteyenlere, konforun ve yeşilin iç içe geçtiği bir yaşam vadediyoruz.


Kalite ve modernizmi buluşturup ailenizle mutlu vakit geçireceğiniz Green Life’ın kapılarını sizlere açıyoruz. Yoğun çalışma saatlerinizin streesini atacağınız Green Life’da, yeni bir hayata adım atacak; sakin, güvenli ve huzurlu bir yaşamın keyfine varacaksınız.


2.950 m² arsa üzerine 2 bloktan oluşan toplam 33 dairelik proje Green Life Dünyası’nda ailenizle, komşularınızla ve dostlarınızla keyifli vakitler geçireceksiniz.


Süs havuzlu peyzaj düzenlemesi. Ailenizle ve komşularınızla vakit geçirebileceğiniz ortak bahçenizde, hayatın stresinden uzaklaşırken yaşamın keyfine varacaksınız.


Site içerisinde ve binalarda 24 saat kayıt altında olan CCTV kamera sistemiyle kafanız hep rahat olacak. Yüksek güvenlikli çelik daire giriş kapıları, renkli görüntülü diafon ve site girişindeki güvenlik Green Life’ın kapısından girer girmez iç huzurunuzu sağlayacak.

Bütün aile biraraya geldiğiniz, misafirlerinizi ağırladığınız evinizin buluşma noktasında, sohbet artık bir başka keyifli.

Gece site ve bahce aydınlatmaları, Green Life'ı bir başka güzel gösterir, özenle düşünülmüş aydınlatma teknikleri gecelerinizi hem daha güvenli geçirmenizi sağlayacak hem de eşsiz bir görüntü ortaya çıkaracak. Bu manzaraya hayır diyemeceksiniz.

Kaliteli ve modern bir banyoda güne yenilenerek başlayın.

Mutfağınızda yardımcınız olacak en ergonomik ve teknolojik ankastre ürünler işlerinizi kolaylaştıracak.


Green Life’da 3+1 evinizi tasarlarken modern teknolojinin fonksiyonelliğini hayatınızı güzelleştirmek ve kolaylaştırmak için kullandık.

Kipa AVM’ye 1 km, spor tesislerine ise yürüyüş mesafesinde yer alan Green Life, Yalova’nın gelişen bölgesinde sizlere ayrıcalıklı bir yaşam vaad ediyor.

  • Tarih
    13.08.2016
  • GREEN LİFE Katalog İncele